Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby jest czynne od poniedziałeku do piątku w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Rajd Weterynaryjny Rochaś XI

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zapraszają na Rajd Weterynaryjny Rochaś XI, który odbędzie się w Gorcach i Tatrach Wysokich 25-28 czerwca 2020 r. Baza zarezerwowana w Pensjonacie Willa nad Dunajcem w Nowym Targu – około 35-40 miejsc noclegowych, pokoje 1,2,3,4 i 5 osobowe, w każdym pokoju znajduje się łazienka, lodówka, TV, ceny przystępne. Rajd będzie dwuetapowy. W piątek grupa aktywnych turystów będzie zdobywać Rysy 2499 m n.p.m. – wejście od strony słowackiej lub polskiej, w zależności od pogody wybierzemy drogę wejścia. W sobotę wszyscy turyści wyruszą na Turbacz 1315 m n.p.m., dla najsłabszych jest możliwość podjechania samochodem wysoko na Kokoszków – tam mamy obiecane miejsca parkingowe na posesji Gaździny, ale nawet wybierając wejście z pensjonatu nie powinno być większych trudności. Podsumowanie rajdu planujemy w sobotę na kultowej biesiadzie weterynaryjnej. Rezerwację prowadzi Komandor Rajdu Kol. Igor Kochanowski, tel. 606479555, www.wet-opole.pl, ilość miejsc ograniczona, co determinuje aktywność przy zapisach, dokładny opis Rajdu zostanie zamieszczony na stronie www.izbawet.opole.pl.